MODNOTAK — интернет магазин сумок

Безкоштовна доставка від 1500 грн

Знижки постійним покупцям

Повернення протягом 14 днів

Всього:  0 грн.

Оплата замовлень

Доставка по Києву (Тимчасово Новою Поштою)

Товари, замовлені з доставкою по Києву, доставляються безпосередньо кур'єрами від нашого інтернет-магазину.

Доставка по Києву здійснюється:

УВАГА! Доставка здійснюється безкоштовно за умови покупки замовленого тоара. Якщо ви відмовилися від усіх привезених вам товарів, оплачується кур'єрський виїзд в розмірі 50 грн. Винятком є бракований на товар або його помилкова комплектація. В такому випадку послуги кур'єра не оплачуються. Якщо бракований або помилкова комплектація виявлена ​​після того як кур'єр вже виїхав від вас, обмін / повернення здійснюється безпосередньо в нашому офісі.


Доставка по Україні на відділення Нової Пошти

Товари, замовлені з доставкою в інші міста, доставляються на відділення Нової Пошти.

На ваше побажання - ми відправляємо замовлення по Україні, як післяплатою (оплата при отриманні) так і по 100% передоплаті .

1) Відправка товару післяплатою (оплата при отриманні) :

Безкоштовна доставка на відділення Нової пошти - при замовленні від 1500 грн

При відправленні товару післяплатою, наш інтернет-магазин оплачує доставку товару на відділення (якщо сума замовлення більше 1500грн), а клієнт зворотну доставку грошей (комісія за пересилання грошей: 20 грн за оформлення + 2% вартості замовлення).

2) Надсилання посилки, якщо товар вже попередньо оплачений:

Якщо своє замовлення ви вже попередньо оплатили - у цьому випадку вам не потрібно буде оплачувати послугу Нової Пошти по зворотному переказу грошових коштів .

Замовлення, оформлені з доставкою по Новій Пошті, надсилаються:

Відразу ж після відправки вашого замовлення - ви отримаєте від нас смс повідомлення з трекер-номером ТТН і датою доставки.

РЕКОМЕНДУЄМО здійснювати візит на відділення Нової Пошти для отримання замовлення, протягом 1-3 робочих днів з дня прибуття посилки. Термін зберігання посилки (замовлення) на відділенні Нової Пошти становить 5 робочих днів, починаючи з дня прибуття. За підсумком закінчення зазначеного терміну - посилка з вашим замовленням автоматично повертається назад до Києва в (інтернет-магазин).

УВАГА! Якщо Ви підтвердили актуальність замовлення і товар був доставлений на обране Вами відділення Нової Пошти в обумовлені терміни, але Ви не з'явилися без поважної причини за вашої посилкою, то в такому випадку інтернет-магазин залишає за собою право в подальшому відмовити Вам у відправці замовлень Новою Поштою післяплатою .

Можливість інших варіантів і умов відправки замовлень можна узгодити з менеджерами нашого інтернет-магазину.


БлогОплата і доставкаКонтактиОбмін і поверненняЗнижки