MODNOTAK — интернет магазин сумок

Безкоштовна доставка від 1500 грн

Знижки постійним покупцям

Повернення протягом 14 днів

Всього:  0 грн.

Оплата


Доставка

Доставка товару Новою Поштою (оплата при отриманні):
Безкоштовна доставка на відділення Нової пошти при замовлення від 1500 грн. 
При відправленні товару післяплатою, наш інтернет-магазин оплачує доставку товару на відділення (якщо сума замовлення більше 1500грн),
а клієнт зворотну доставку грошей (комісія за пересилання грошей: 20 грн за оформлення + 2% від вартості замовлення).

Доставка товару, якщо ви вже попередньо оплатили:
Якщо своє замовлення ви вже попередньо оплатили - у цьому випадку вам не потрібно буде оплачувати послугу Нової Пошти по зворотному переказу грошових коштів.

Можливість інших варіантів і умов відправки замовлень можна узгодити з менеджерами нашого інтернет-магазину.


Як швидко відправляємо?

Відразу ж після відправки вашого замовлення - ви отримаєте від нас смс повідомлення з трекер-номером ТТН і датою доставки.

РЕКОМЕНДУЄМО здійснювати візит на відділення Нової Пошти для отримання замовлення, протягом 1-3 робочих днів з дня прибуття посилки. Термін зберігання посилки (замовлення) на відділенні Нової Пошти становить 5 робочих днів, починаючи з дня прибуття. За підсумком закінчення зазначеного терміну - посилка з вашим замовленням автоматично повертається назад до Києва в (інтернет-магазин).

УВАГА! Якщо Ви підтвердили актуальність замовлення і товар був доставлений на обране Вами відділення Нової Пошти в обумовлені терміни, але Ви не з'явилися без поважної причини за вашої посилкою, то в такому випадку інтернет-магазин залишає за собою право в подальшому відмовити Вам у відправці замовлень Новою Поштою післяплатою.


БлогОплата і доставкаКонтактиОбмін і поверненняЗнижки