MODNOTAK — интернет магазин сумок
Кошик 0 0 грн.

Бесплатная доставка от 1500 грн

Скидки постоянным покупателям

Возврат в течении 14 дней

Обмін і повернення товару

Ми уважно стежимо за тим, щоб Ви отримали товар в точній відповідності із зображенням, яке бачите на екрані перед покупкою. В описі кожного товару вказані точні розміри і необхідні характеристики. Але якщо щось не виправдало Ваше очікування, то Ви маєте можливість обміняти товар на іншу модель або здійснити повернення і отримати свої гроші назад . 

Обмен товара в интернет-магазине MODNOTAK

Інтернет-магазин MODNOTAK діє відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Обмін і повернення товару відбувається протягом 14 днів з моменту покупки. Днем покупки вважається той день, коли Ви отримали товар на Новій Пошті або від кур'єра нашого магазину.

Обмен товара в офисе

Якщо Ви перебуваєте в Києві , то повернення або обмін відбувається в офісі магазину за адресою: проспект Алішера Навої 69, оф. 376. Попередньо Вам потрібно зателефонує менеджером магазину і домовиться про підбір одиниць товарів для обміну або попередити про повернення.

При собі потрібно мати:

При обміні на товар з меншою вартістю, Вам повернуть різницю, а при обміні на товар з більшою вартістю Вам потрібно буде доплатити.

При поверненні, від суми зазначеної в замовленні, буде утримано 50 грн за транспортні витрати при доставці.

Обмен товара по Новой Почте

Якщо Ви придбали товар в іншому місті України через Нову Пошту, то обмін і повернення буде здійснено також за допомогою Нової Пошти. Товар потрібно відправити в такому ж вигляді, як Ви його отримали:

Відправка оформляється на відділення №263 Нової Пошти за адресою: м Київ, бул. Перова 10, без післяплати, за рахунок відправника. Після відправки потрібно повідомити номер ТТН менеджеру магазину. При наявності повернень, кур'єр централізовано доставляє їх в офіс магазину 1-2 рази в тиждень. Після товар перевіряється і при необхідності (якщо є сліди використання) відправляється на виробничу експертизу.

При поверненні, для зручності гроші клієнту повертаються на карту, номер якої потрібно уточнити менеджеру магазину. Транспортні витрати на доставку при поверненні вилучаються.

При обміні, Ви вибираєте іншу модель, яку Вам відправлять з поверненням або доплатою різниці. Повторна доставка оплачується покупцем.


* - настройки екрану монітора можуть не передавать идеально точный дійсний колір товару. Кожен виробник залишає за собою право на зміни шильдиков (значків) бренду.

За додатковими питаннями звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 592-15-75

+38 (093) 195-70-70

+38 (099) 411-35-35

+38 (097) 807-27-40

БлогОплата і доставкаКонтактиОбмін і поверненняЗнижки